Viser 10 ansatte fra Hønefoss tannklinikk

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Ellen Charlotte Andersen tannpleier BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Ellen.Charlotte.Andersen@bfk.no
Kristin Grov Tannlege BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Kristin.Grov@bfk.no
Anne Hval Hagen tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til anne.hval.hagen@bfk.no
Mette Havik tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Mette.Havik@bfk.no
Mona Solfrid Johannessen Tannlege BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Mona.Solfrid.Johannessen@bfk.no
Marthe Lauritzen Tannlege BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Marthe.Lauritzen@bfk.no
Annelena Løvrak Tannhelsesekretær/ Akupunktør BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Annelena.Lovrak@bfk.no
Ragnhild Helene Melbostad Sekretær 1 BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Ragnhild.Helene.Melbostad@bfk.no
Andreas Moen Tannlege BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Andreas.Moen@bfk.no
Sakshi Sethi Tannlege BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Sakshi.Sethi@bfk.no