Viser 6 ansatte fra Kjeveortopedisk klinikk

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Stefan Shaughnessy Ahlborg Leder BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til Stefan.Shaughnessy.Ahlborg@bfk.no
Hilde Bjornes Renholder BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til Hilde.Bjornes@bfk.no
Asbjørn Bjornes Renholder BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til Asbjorn.Bjornes@bfk.no
Randi Brattensborg tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til randi.brattensborg@bfk.no
Monica Bakkerud Juverud Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til monica.bakkerud.juverud@bfk.no
Annechen Mile Torgersen Tannpleier BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til Annechen.Mile.Torgersen@bfk.no