Viser 13 ansatte fra Kongsberg tannklinikk

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Sølvi Bakkerud Fagarbeider BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Solvi.Bakkerud@bfk.no
Ingrid Lundin Bergan Tannlege BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til ingrid.lundin.bergan@bfk.no
Gunbjørg Hagen Brandtzæg Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Gunbjorg.Hagen.Brandtzeg@bfk.no
Kjersti Marie Brekka Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Kjersti.Marie.Brekka@bfk.no
Ann Sissel Blix Bøhn Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Ann.Sissel.Blix.Bohn@bfk.no
Amela A. Dautovic Tannlege BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Amela.A.Dautovic@bfk.no
Anette Brenna Hansen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Anette.Brenna.Hansen@bfk.no
Mursal Kodamani Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Mursal.Kodamani@bfk.no
Liv Runi Kjemperud Nilsen Tannpleier BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Liv.Runi.Kjemperud.Nilsen@bfk.no
Elin Paulsrud Tannlege BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Elin.Paulsrud@bfk.no
May Britt Petersen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til May.Britt.Petersen@bfk.no
Hilde Stenhaug tannpleier BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til hilde.stenhaug@bfk.no
Ida-Helene Bruun Syversen Tannlege BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Ida-Helene.Bruun.Syversen@bfk.no