Viser 13 ansatte fra Røyken tannklinikk

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Liv Brattås Ledende tannpleier BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til liv.brattas@bfk.no
Marita Erlingsdatter Ølund Gerner tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Marita.Erlingsdatter.Olund.Gerner@bfk.no
Catrine Greter Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Catrine.Greter@bfk.no
Elise Hansen Tannpleier BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Elise.Hansen@bfk.no
Maliha Haydari Tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Maliha.Haydari@bfk.no
Idunn Hertzberg Tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Idunn.Hertzberg@bfk.no
Annette Haurum Johnsen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Annette.Haurum.Johnsen@bfk.no
Edyta Kowalska Tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Edyta.Kowalska@bfk.no
Sheeba Kumar Tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til sheeba.kumar@bfk.no
Merethe Lyngsmo Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til merethe.lyngsmo@bfk.no
Hanne Østby Rike Tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Hanne.Ostby.Rike@bfk.no
Lisbeth Irene Samuelsen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til lisbeth.irene.samuelsen@bfk.no
Hilde Bergstrøm Ski Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Hilde.Bergstrom.Ski@bfk.no