Viser 10 ansatte fra Fylkestannlegen

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Berit M. Binde fylkestannlege BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Berit.Binde@bfk.no
Eline Juel Bjørkevik Tannpleier BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Eline.Juel.Bjorkevik@bfk.no
Janne Jægtvik Administrasjonsmedarbeider BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Janne.Jegtvik@bfk.no
Kjersti Knudsen Konsulent BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Kjersti.Knudsen@bfk.no
Eva Rydgren Krona Overtannpleier/rådgiver BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Eva.Rydgren.Krona@bfk.no
Ellen Lund-Roland Overtannlege BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Ellen.Lund-Roland@bfk.no
Marianne Moi Leder BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Marianne.Moi@bfk.no
Elisabeth S Nossen Ledende tannpleier BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Elisabeth.S.Nossen@bfk.no
Gry Stafseth Psykolog BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Gry.Stafseth@bfk.no
Mai Britt Ulviksbakken ledende tannpleier BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Mai.Britt.Ulviksbakken@bfk.no