Viser 11 ansatte fra Hokksund tannklinikk

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Anne Aasen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Anne.Aasen2@bfk.no
Gro Enger Bratland Tannlege BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Gro.Enger.Bratland@bfk.no
Torunn Wahl Finnerud Tannlege BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til torunn.wahl.finnerud@bfk.no
Jorunn Eidal Flesaker Tannpleier BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til jorunn.eidal.flesaker@bfk.no
Sølvi Hagen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til solvi.hagen@bfk.no
Gerd Ambjørg Haualand tannlege BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Gerd.Ambjorg.Haualand@bfk.no
Wenche Hermansen tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Wenche.Hermansen@bfk.no
Gry Hole Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Gry.Hole@bfk.no
Inna Milman Tannlege BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Inna.Milman@bfk.no
Ragnhild Helene Nedberg tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Ragnhild.Helene.Nedberg@bfk.no
Bente Kolberg Rabben KlinikklederTannpleier BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til bente.kolberg.rabben@bfk.no